ANAKKALE,


BOZCAADA, AYVALIK


18 MAYIS- 22 MAYIS

anakkale Bozcaada Ayval覺k

1.GÜN:

Akam saat 23.00’de acenta önünde buluma ve hareket.
 

2.GÜN:

Gerekli molalar覺n ard覺ndan Çanakkale’ye var覺. Restaurat覺nm覺zda al覺nacak sabah kahvalt覺s覺 sonras覺nda Gelibolu Yar覺madas覺 Tarihi Milli Park覺n da s覺ras覺yla Kilitbahir Kale ve Köyü, Mecidiye Tabyalar覺, Seyit Onba覺, ahin dere ehitlii, Çanakkale ehitleri Abidesi, Morto Koyu, Seddülbahir Yahya Çavu ehitlii ve Erturul Koyu gezildikten sonra Alç覺tepe köyündeÖle Yemei için serbest zaman, öle yemei sonras覺 Kaba tepe Tan覺tma Müzesi, orjinal Anzak siperlerinde k覺sa bir yürüyü, 57. Alay ehitlii, Conkbay覺r覺 ve Ulu Önder Atatürk’ün saatinden vurulduu yer gezildikten sonra feribotla Eceabat’a geçi Çanakkale’ye hareket Çanakkale ehir merkezinde Çimenlik Kalesi ve Nusret May覺n gemisinin ziyaretleri. Aynal覺 Çar覺da serbest zaman. Otelimize hareket. Konaklama ve akam yemei otelimizde
 

3.GÜN:

Kahvalt覺 sonras覺 Yükyeri 襤skelesi’ne oradan sonra saat 10.00’da arabal覺 vapur ile Bozcaada’ya geçi.Bozcaada ve Bozcaada Kalesi,Bozcaada sokaklar覺,Ayazma,Rüzgar Gülleri’nin gezilmesi.Daha sonra arabl覺 vapur ile Yükyeri 襤skelesi’ne geçi. Akam yemei  ve konaklama otelimizde.
 

4.GÜN:

Kahvalt覺 sonras覺 Ayval覺k,eytan Sofras覺,Cunda Adas覺’n覺n gezilmesi.Cunda Adas覺’nda öle yemei için serbest zaman.Daha sonra Tahtakular Etnografya Müzesi,Sütüven elalesi,Hasanbouldu’nun gezilmesi ve otelimize dönü.Akam yemei ve konaklama otelimizde.
5.GÜN:Kahvalt覺 sonras覺 Edremit,Bal覺kesir,Bursa,Eskiehir yolu üzerinden dönü yolculuu.Akam saat 21.00’de Ankara’ya var覺.Bir baka Angora Tur turunda bulumak üzere vedalama.
 

ÜCRETE DAH襤L H襤ZMETLER
*3 gece bölge otellerinde yar覺m pansiyon konaklama
*4 sabah kahvalt覺s覺
*3 akam yemei
*Yurtiçi seyahat sigortas覺
*Lüks araçlarla ula覺m
*Araç içi ikramlar
*Angora Tur profesyonel rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAH襤L OLMAYAN H襤ZMETLER
*Müze ve ören yeri giri ücretleri
*Kiisel harcamalar
*Öle yemekleri
*Dönü akam yemei
*Minibarlarda ve yemeklerde al覺nan içecekler


K襤襤BAI 485,00 TL