DOU KARADEN襤Z 08-14 TEMMUZ 2011

Dou Karadeniz Turu

1.gün   

 Akam saat 21.00 de Ankara dan hareket ediyor ve  gerekli molalar覺 vererek  Trabzon’a gidiyoruz.  

2.gün  
           

Sabah erken saatlerde Trabzon a ula覺yor ve Trabzon-Maçka üzerinden  Sumela Manast覺r覺’na hareket ediyoruz. 襤lk olarak 4.yy.da bir maaran覺n geniletilmesiyle yap覺lm覺 Sumela’n覺n gezilmesinden sonra, Coandere’de öle yemei. Zigana dalar覺 ve tüneli geçilerek Torul ilçesi yak覺nlar覺ndaki Karaca Maaras覺na var覺 ve maaran覺n gezilmesi. Zigana dalar覺nda mehur Hamsiköy sütlac覺 ikram覺. Otele hareket. Akam yemei ve konaklama.

3.gün 
 

Otelde al覺nan kahvalt覺n覺n ard覺ndan Uzungöl’e hareket. Sürmene-Of-Çaykara yolu üzerinden Uzungöl’e var覺. Soanl覺 dalar覺 üzerindeki Demirkap覺 yaylas覺, Bal覺kl覺göl ve Ayg覺r göllerine hareket. Bal覺kl覺göl kenar覺nda öle yemei sonras覺 isteyenlerle dalarda yürüyü. Otelde akam yemei ve geceleme.

4.gün 
 

Kahvalt覺 sonras覺 Çaml覺hemin’e hareket. Çaml覺hemin’den F覺rt覺na Vadisindeki Zilkale’ye hareket. Dalar覺n aras覺nda F覺rt覺na vadisini kontrol eden Zilkale’nin gezilmesi ve F覺rt覺na vadisinin doal güzelliklerinin görülmesi. Ayder yaylas覺na var覺 ve öle yemei. Yemek sonras覺 yaylada yürüyü olana覺. Otelde akam yemei ve konaklama.

5.gün 
 

Kahvalt覺 sonras覺 Borçka’ya hareket. Cankurtaran geçidini seyrederek Karagöl’e var覺. Doa harikas覺 Karagöl kenar覺nda piknik öle yemei sonras覺 Hopa’ya hareket. Hopa gezisi sonras覺 otelde akam yemei ve konaklama.

6.gün 

 Kahvalt覺dan sonra Trabzon’a hareket. Trabzon ehir gezisi 13.yy.da kilise olarak kurulan Ayasofya Müzesi’nin gezilmesi. Souksu mevkiinde bulunan ve 1903 y覺l覺nda yapt覺r覺lan, Atatürk’ün Trabzon ziyaretlerinde kald覺覺 Atatürk Kökünün gezilmesi. Boztepe’de semaverde çay ikram覺 sonras覺 Akçaabat’ta öle yemei. Öleden sonra Trabzon’da serbest zaman ve al覺veri olana覺. Akam yemei sonras覺 Ankara’ya hareket.
7.gün   

Sabah saatlerinde Ankara ya var覺 ve turumuzun sonu.
 

ÜCRETE DAH襤L H襤ZMETLER : Türsab seyahat güvenceli paket sigortas覺, 4 gece otellerde yar覺m pansiyon (kahvalt覺+akam yemei) konaklama, öle yemekleri (5), otobüs transferleri, Müze ve ören yeri giri ücretleri profesyonel rehberlik hizmeti.
ÜCRETE DAH襤L OLMAYAN H襤ZMETLER: Özel harcamalar ve ekstra giderler. Yan覺nda Bulundurulmas覺 Tavsiye Edilen Eyalar: Yamurluk ya da emsiye, yürüyü ayakkab覺s覺, kazak, varsa sürekli kullan覺lan ilaçlar, fotoraf makinesi ve çok say覺da film.

NOT: Hava ve yol koullar覺na göre rehberimiz  programda deiiklik yapma hakk覺na sahiptir. Otobüsteki oturma plan覺   tur ücreti yat覺rma s覺ras覺na göre yap覺lacakt覺r.

TUR ÜCRET襤: 

襤ki kiilik odada kii ba覺 :  830,00 TL
Tek kii fark覺   :              :  160,00  TL